Realitná kancelária

Prenájom byt s terasou

Prenájom PEKNÝ 3 izbový byt s TERASOU – 17 m2, s parkovacím státím v uzavretom dvore v RAJKE! V novostavbe - voľný od 01.04.2018

Ponúkame na prenájom MODERNÝ, zariadený 3 izbový byt s veľkou 17 m2 terasou v obci Rajka.

Podkrovný byt sa nachádza v komplexe bytových domov v Rajke, oplotený areál s parkovaním, vstup na diaľkové ovládanie.

Byt má modernú dispozíciu – obývacia izba otvorená s kuchyňou s rohovou kuchynskou linku a so vstavanými spotrebičmi - umývačka riadu, chladnička s mrazničkou, rúra, pracovná doska, digestor, jedálenský stôl, lavica. Vstup na veľkú slnečnú terasu je z obývacej izby, do komory z kuchyne. Z chodby je samostatný do dvoch izieb, ďalej do samostatnej kúpeľne s vaňou a práčkou a na samostatnú toaletu. 

Celková výmera bytu 72 m2 + terasa 17 m2

Byt sa nachádza v bytovom dome na 4. poschodí zo 4 s výťahom, v dome bývajú Slováci.

Vzdialenosť, doprava:

Bratislava – Rajka 16 km priame napojenie na diaľnicu D2

Rajka – Rusovce 4 km

Linka 801 - Autobusová doprava - Bratislava, Nová budova SND - Rusovce - Rajka - Mestská doprava do prihraničnej oblasti. Priamy spoj z Bratislavy do Rajky resp. z Rajky do Bratislavy 1.50,- € / 420,- HUF obyčajné, zľavnené - 0.75,- € / 210,- HUF. Cestovné lístky možno zakúpiť priamo u vodiča. Zastávka autobusu 5 min. pešo.

V Rajke sa nachádza občianska vybavenosť na vysokej úrovni, potraviny, pošta, detské jasle, škôlka, 2 jazerá - možnosť rybolovu, detské ihriska, viaceré reštaurácie a iné možnosti relaxu.

Cena za byt a parkovanie pre vozidlo: 650,- Eur mesačne vr. E 

Provízia RK 350,- Eur

Prejsť na ponuku: