Realitná kancelária

3 izbový tehlový byt, novostavba, v tichej lokalite v obci Hamuliakovo

Ponúkame na predaj veľmi pekný 3 izbový TEHLOVÝ byt v NOVOSTAVBE s vlastným kúrením, garáž, zatrávnený pozemok 150 m2 v užívaní v tichej lokalite v obci Hamuliakovo.

Prejsť na ponuku

Byt je o výmere 86,90 m2 + 7,40 m2 loggia sa nachádza na prvom nadzemnom podlaží s prístupom z loggie schodiskom na zatrávnený pozemok v užívaní – oplotený pre tento byt!

Byt je veľmi dobre dispozične riešený a pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, ktorá tvorí otvorený priestor s obývacou izbou, 2 samostatných izieb, z toho jedna izba so šatníkom, ďalej pozostáva z komory, kúpeľne s vaňou a samostatnej toalety s umývadlom. Z obývacej izby je východ na loggiu a veľmi peknú priestrannú záhradku o výmere 150m2, ktorá je v užívaní a oplotená len pre tento byt. Byt má kvalitné plastové okná so žalúziami a sieťkami proti hmyzu, vlastný plynový kotol, klimatizáciu, vstavané skrine v izbách a na chodbe, modernú kuchynskú linku do tvaru ,,U,, so zabudovanými spotrebičmi.

K bytu prináleží garáž, ktorá sa nachádza pod bytovým domom.

Bytový dom je zateplený, nachádza v tichej lokalite v obci Hamuliakovo. Obec Hamuliakovo sa nachádza 15 kilometrov juhozápadne od Bratislavy na brehu Dunaja. Disponuje veľmi dobrou občianskou vybavenosťou.

Cena 112.400,- € + 10.000,- € garáž

 

Prejsť na ponuku