Realitná kancelária

4people real plus s.r.o.

Naša spoločnosť 4people real plus s.r.o.  vznikla spolu s túžbou skvalitniť služby spojene s realitami na slovenskom trhu. Dobre vieme, aký je Váš čas v dnešnom uponáhľanom svete drahý...Všetkých nás pohlcujú povinnosti a práca. Tou našou prácou je splniť Vaše predstavy o bývaní, nájsť vám nehnuteľnosť podľa Vašich predstáv a požiadaviek a to tak aby sme šetrili Váš čas.

Sprostredkujeme Vám predaj/prenájom všetkých druhov nehnuteľností (byty, rodinné domy, pozemky, chaty, nebytové priestory, administratívne budovy, bytové domy..)

  • Vypracujeme Kúpne zmluvy, Návrhy na Vklad, Darovacie zmluvy, Nájomné zmluvy, Zámenné zmluvy, Zmluvy o prevode členských práv a povinností a iné potrebné zmluvy, príp. dokumenty.
  • Zabezpečíme Vám Znalecký posudok, Geometrický plán, a ďalšie potrebné doklady.

 

Tak ako znie náš názov v preklade do rodnej slovenčiny – „Pre ľudí“ radi Vám sprostredkujeme okrem kúpy/predaja a prenájmu nehnuteľností ďalšie služby postavene na spolupráci s ďalšími firmami..

  • Poradíme vám pri výbere najvhodnejšie hypotekárneho úveru , príp. inej formy financovania.
  • Zabezpečíme Vám presťahovanie, rekonštrukciu  /sanitu, dlažby, parkety, maľovka, stierka, murárske a obkladačské práce, a iné/ zariadenie  /návrh bytového architekta, poradenstvo pri výbere zariadenia, závesy, záclony, nábytok, kuchynské linky../.
  • Zabezpečíme Vám poistenie Vašej nehnuteľnosti.
  • V prípade ak máte kupca/nájomcu na Vašu nehnuteľnosť zabezpečíme Vám kompletný právny servis  a  poradenstvo  aj bez sprostredkovateľskej činnosti.

 

Kontakt

4people real plus, s.r.o.
Realitná kancelária 

Sídlo:
Riazanská 83, 831 03 Bratislava

Prevádzka:
Račianska ul. č. 62C, 831 02 Bratislava
Kancelária sa nachádza v areáli Allianz-u, budova C,
1.posch. číslo dverí A207
parkovanie možné priamo v areáli

E-mail: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
stránka: www.4peoplereal.sk
T-mobile: +421 903 418 572